Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Przedszkole Publiczne
w Starych Budkowicach
Dziś jest: środa, 15-07-2020, Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

SERDECZNIE       WITAMY                                                                       Przedszkole  w Starych Budkowicach  czynne jest w godz. 6.30 - 16.00.                                                                        

Już wkrótce koniec wakacji...

WYPRAWKA ŚREDNIAKA I STARSZAKA

RYZY PAPIERU KSERO,

2  BLOKI TECHNICZNE ( MAŁY I DUŻY), 1 BLOK KOLOROWY ,1 BLOK TECHNICZNY KOLOROWY, WYCINANKI ,TEKTUROWA TECZKA NA PRACE PLASTYCZNE* ,KOLOROWANKA* , FARBY PLAKATOWE* , FARBY AKWARELOWE* , NOŻYCZKI* ,KREDKI OŁÓWKOWE*- zaleca się kredki grubsze, najlepiej trójkątne(ze wzg. na prawidłowy chwyt),KREDKI ŚWIECOWE* (nie pastele),PLASTELINA ,TEMPERÓWKA* ,GUMKA DO GUMOWANIA* ,2 KLEJE BIUROWE – (ROŚLINNE W TUBCE) ,2 KLEJE  W SZTYFCIE,OŁÓWEK (najlepiej twardy) ,32-KARTKOWY ZESZYT W KRATKĘ-ZNAKI GRAFICZNE* ,32-KARTKOWY ZESZYT DO J. NIEMIECKIEGO* ,32-KARTKOWY ZESZYT DO RELIGII (5-LATKI)* ,DOWOLNY ZESZYT DO RYSOWANIA I ĆWICZEŃ*,KAPCIE* ,WOREK NA KAPCIE* ,STRÓJ GIMNASTYCZNY* ,CHUSTECZKI HIGIENICZNE-duża paczka - najlepiej do wyciągania,SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW* PASTA* ,KUBEK *  ,MYDŁ0 W PŁYNIE(OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE)

ZAZNACZONE * POZYCJE PROSIMY PODPISAĆ, ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ ZWIĄZANYCH Z ZAGINIĘCIEM LUB ZAMIANĄ PRZEZ INNE DZIECI. POZOSTAŁE WYPOSAŻENIE DZIECI JEST ZABIERANE PRZEZ WYCHOWAWCÓW I WYKORZYSTYWANE W TRAKCIE WSPÓLNYCH ZAJĘĆ.

  WYPRAWKA MALUCHA

MAŁA PODUSZKA W POSZEWCE*,PIŻAMKA* ,FARTUSZEK OCHRONNY DO ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH* ,RYZY PAPIERU KSERO,1 BLOK TECHNICZNY ,1BLOK KOLOROWY,1 BLOK KOLOROWY TECHNICZNY,FARBY PLAKATOWE* ,FARBY AKWARELOWE* ,PĘDZELEK DUŻY I MAŁY,KREDKI OŁÓWKOWE* ,KREDKI ŚWIECOWE* ,TEMPERÓWKA* ,2 KLEJE BIUROWE – ( ROŚLINNY W TUBCE, NIE PŁYNNY ),KLEJ W SZTYFCIE ,TEKTUROWA TECZKA NA PRACE PLASTYCZNE* ,KOLOROWANKA* ,PLASTELINA ,KAPCIE* ,WOREK NA KAPCIE* ,STRÓJ GIMNASTYCZNY W WORECZKU* ,CHUSTECZKI HIGIENICZNE,SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW* ,KUBEK*, ZAPASOWY KOMPLET UBRAŃ*, MYDŁO W PŁYNIE (OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE),

ZAZNACZONE * POZYCJE PROSIMY PODPISAĆ, ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ ZWIĄZANYCH Z ZAGINIĘCIEM LUB ZAMIANĄ PRZEZ INNE DZIECI. POZOSTAŁE WYPOSAŻENIE DZIECI ZABIERANE JEST PRZEZ WYCHOWAWCÓW I WYKORZYSTYWANE PODCZAS WSPÓLNYCH ZAJĘĆ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC02064.jpeg DSCN0848 [640x480].jpeg DSCN0977.jpeg IMG_3417 [640x480].jpeg IMG_3779 [640x480].jpeg kl5 (1).jpeg P6241527.jpeg PC213026.jpeg Przedszkole w Starych Budkowicach (6).jpeg