Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Przedszkole Publiczne
w Starych Budkowicach
Dziś jest: czwartek, 19-09-2019, Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

SERDECZNIE       WITAMY                                                                       Przedszkole  w Starych Budkowicach  czynne jest w godz. 6.30 - 16.00.                                                                        

"Zabytki mojego regionu"

Oto wyniki konkursu:
Dzieci 4 -letnie:
I MIEJSCE:
Zuzanna Zabielska – Zespół Placówek Oświatowych Dysie, opiekun artystyczny: Anna Żurawska
II MIEJSCE:
Antoni Godlewski - opiekun artystyczny: Maria Boguszewska
III MIEJSCE:
Cyprian Wypych – Miejskie Przedszkole nr 8 w Zgierzu, opiekun artystyczny: Donata Reczulska, Anna Matysiak
Wyróżnienie:Lena Bała – PPI 51 w Opolu, opiekun artystyczny: Kamila Rektorek - Popanda
Dzieci 5 – letnie:
I MIEJSCE:
Nina Kowalczyk- Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie, opiekun artystyczny: Renata Wacewicz
II MIEJSCE:
Ewa WięcaszekSamorządowe Przedszkole nr 5 im. Słoneczna Kraina Smoka Wawelskiego w Krakowie, opiekun artystyczny: Izabela Skocz, Małgorzata Gruszkowska
III MIEJSCE:
Martyna Lewandowska -Zespół Placówek Oświatowych w Dysie, opiekun artystyczny: Anna Żurawska
Szymon Urbański – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie, opiekun artystyczny: Alicja Kowalik

Wyróżnienie:
Marysia Hospod – Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej w Warszawie
Alicja Łakota– Samorządowe Przedszkole nr 5 im. Słoneczna Kraina Smoka Wawelskiego w Krakowie, opiekun artystyczny: Izabela Skocz, Małgorzata Gruszkowska

Dzieci 6-letnie:
I MIEJSCE:
Zuzanna Janczak – Przedszkole nr 74 w Lublinie, opiekun artystyczny: Magdalena Dobiecka
II MIEJSCE:
Martyna Idkowiak – Przedszkole Miejskie nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu, opiekun artystyczny: Julia Banaszak
Helena Pruszkowska – Przedszkole nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach, opiekun artystyczny: Anna Pokładek, Anna Mazurek
III MIEJSCE:
Bruno Sielicki – Przedszkole nr 10 w Mysłowicach, opiekun artystyczny: Joanna Chowaniec Wyróżnienie:
Natalia Gajewa – Przedszkole nr 4 „Bajka” w Obornikach, opiekun artystyczny: Elżbieta Kizior – Drożdź
Zofia Piotr – Niepubliczne Przedszkole Smocze Wzgórze w Murowanej Goślinie, opiekun artystyczny: Łucja Nagórska
Franciszek Sajdak – Przedszkole nr 17 w Krakowie, opiekun artystyczny: Weronika Gorzkowska
Izabella Banachowicz – Przedszkole nr 17 w Krakowie, opiekun artystyczny: Weronika Gorzkowska
Klara Draus – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Dąbrowie Gorniczej, opiekun artystyczny: Monika Dudzik

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Dzieci nagrodzone i wyróżnione otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, a ich opiekunowie artystyczni podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu.
Wszystkie pozostałe dzieci biorące udział w konkursie oraz ich opiekunowie otrzymają dyplomy za udział, które prześlemy na adresy e-mail wskazane w metryczkach.
Dyplomy oraz nagrody rzeczowe zostaną wysłane na początku lipca br.
Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w przedszkolu. Życzymy dalszych sukcesów.  

 
 

DSC02064.jpeg DSCN0397.jpeg DSCN0848 [640x480].jpeg DSCN0977.jpeg DSCN1352.jpeg IMG_3417 [640x480].jpeg IMG_3779 [640x480].jpeg kl5 (1).jpeg P6203446.jpeg P6241527.jpeg PC213026.jpeg Przedszkole w Starych Budkowicach (6).jpeg