Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Przedszkole Publiczne
w Starych Budkowicach
Dziś jest: środa, 29-03-2023, Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

SERDECZNIE       WITAMY                                                                       Przedszkole  w Starych Budkowicach  czynne jest w godz. 6.30 - 16.00.                                                                        

Niedługo nowy rok szkolny

Oto wyprawka:

WYPRAWKA ŚREDNIAKA I STARSZAKA

RYZA PAPIERU KSERO, 2  BLOKI TECHNICZNE  DUŻE, 1 BLOK KOLOROWY - DUŻY , 2 BLOKI KOLOROWE - MAŁE, 1 BLOK TECHNICZNY KOLOROWY DUŻY, WYCINANKI - (TYLKO STARSZAKI) , TEKTUROWA TECZKA NA PRACE PLASTYCZNE Z GUMKĄ FORMATU A - 4* ,KOLOROWANKA* , FARBY PLAKATOWE* , FARBY AKWARELOWE*  , NOŻYCZKI* ,KREDKI OŁÓWKOWE*- zaleca się kredki grubsze, najlepiej trójkątne(ze wzg. na prawidłowy chwyt), KREDKI ŚWIECOWE* (nie pastele),PLASTELINA ,TEMPERÓWKA* ,GUMKA DO GUMOWANIA* ,1 KLEJ BIUROWY – (ROŚLINNY W TUBCE) ,3 KLEJE  W SZTYFCIE, OŁÓWEK  (najlepiej twardy) ,32-KARTKOWY ZESZYT W KRATKĘ- ZNAKI GRAFICZNE* ,32-KARTKOWY ZESZYT DO J. NIEMIECKIEGO* ,32-KARTKOWY ZESZYT DO RELIGII (5-LATKI)* , KAPCIE* ,WOREK NA KAPCIE*, STRÓJ GIMNASTYCZNY W WORKU (NAJLEPIEJ PŁUCIENNYM)* ,CHUSTECZKI HIGIENICZNE-duża paczka - najlepiej do wyciągania ,SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW* PASTA* ,KUBEK *  ,MYDŁ0 W PŁYNIE(OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE)

ZAZNACZONE * POZYCJE PROSIMY PODPISAĆ, ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ ZWIĄZANYCH Z ZAGINIĘCIEM LUB ZAMIANĄ PRZEZ INNE DZIECI. POZOSTAŁE WYPOSAŻENIE DZIECI JEST ZABIERANE PRZEZ WYCHOWAWCÓW I WYKORZYSTYWANE W TRAKCIE WSPÓLNYCH ZAJĘĆ.

  WYPRAWKA MALUCHA

MAŁA PODUSZKA W POSZEWCE*, PIŻAMKA* ,FARTUSZEK OCHRONNY DO ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH* ,RYZA PAPIERU KSERO, 2 DUŻE  BLOKI TECHNICZNE BIAŁE, 2 DUŻE  BLOKI  TECHNICZNE KOLOROWE, 2 MAŁE BLOKI KOLOROWY, 2 MAŁE BLIKI TECHNICZNE BIAŁE, FARBY PLAKATOWE W BUTELCE 500 ML - JEDEN DOWOLNY KOLOR* ,FARBY AKWARELOWE* ,KREDKI OŁÓ, WKOWE* najlepiej zalecane  grube lub trójkątne, KREDKI ŚWIECOWE* ,1 KLEJ BIUROWY – (ROŚLINNY W TUBCE, NIE PŁYNNY ),4 KLEJE W SZTYFCIE ,TEKTUROWA TECZKA NA PRACE PLASTYCZNE FORMATU A- 4 (najlepiej na gumkę)* ,KOLOROWANKA* ,PLASTELINA ,KAPCIE* ,WOREK NA KAPCIE*, 2 OPAKOWANIA CHUSTECZEK HIGIENICZNYCH, SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW* ,KUBEK* ,PASTA DO ZĘBÓW,  ZAPASOWY KOMPLET UBRAŃ*, MYDŁO W PŁYNIE (OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE),

ZAZNACZONE * POZYCJE PROSIMY PODPISAĆ, ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ ZWIĄZANYCH Z ZAGINIĘCIEM LUB ZAMIANĄ PRZEZ INNE DZIECI. POZOSTAŁE WYPOSAŻENIE DZIECI ZABIERANE JEST PRZEZ WYCHOWAWCÓW I WYKORZYSTYWANE PODCZAS WSPÓLNYCH ZAJĘĆ.

 

 

 

DSC02064.jpeg DSCN0848 [640x480].jpeg DSCN0977.jpeg IMG_3417 [640x480].jpeg IMG_3779 [640x480].jpeg kl5 (1).jpeg P6241527.jpeg PC213026.jpeg Przedszkole w Starych Budkowicach (6).jpeg