Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Przedszkole Publiczne
w Starych Budkowicach
Dziś jest: środa, 28-09-2022, Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

SERDECZNIE       WITAMY                                                                       Przedszkole  w Starych Budkowicach  czynne jest w godz. 6.30 - 16.00.                                                                        

Pożegnania nadszedł czas...

Pożegnanie było wyjątkowo uroczyste. Uczestniczyli w nim wychowankowie, rodzice, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście.

        Obecna pani Dyrektor Wiesława Nieckarz powitała wszystkich zebranych i zadedykowała pani Zofii  słowa:"Świat jest teatrem  a człowiek aktorem. Wchodzi na scenę i ze sceny schodzi, a życie ludzkie scenicznym utworem,  w którym zwykle  kilka ról przypada każdemu z ludzi."

             Podkreśliła,że zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu każdego czlowieka. Pamięcią wracamy do minionych zdarzeń, dokonujemy pewnych podsumowań. To chwile, które zmuszają do refleksji.

Przypomniała wszystkim jak długo pracowała pani Zosia: aż 47 lat, w tym 28 lat kierowania   przedszkolem. Wyraziła uznanie dla jej oddanej  pracy. Podkreśliła, jak wiele wysiłku i trudu  w pracę dydaktyczno-wychowawczą setek dzieci włożyła pani Zosia.

Wspomniała, że pani Zofia jako dyrektor była inicjatorką wielu działań edukacyjnych i organizacyjnych, które wpływały na wizerunek przedszkola.Wielu nauczycieli i pracowników  pod jej kierunkiem nauczyło się rzetelnego wywiązywania ze swoich obowiązków i dbałości o  placówkę. Praca zawodowa pani Zofii była pełna oddania i poświęcenia. Pani Dyrektor w imieniu całego personelu przedszkola życzyła:

 "...dni zwykłych cudów, dni małych spraw, które  ucieszą,

podmuchu ciepłego wiatru, pięknej piosenk i usłyszanej w radiu,

dni pełnych szczęścia, spokoju i spełnienia.

Poczucia, że jest Pani  kimś specjalnym, wyjątkowym i niebanalnym.

I że  Pani mogą przydarzyć się tak dobre, codzienne cuda..."

               Po złożonych życzeniach, wręczeniu kwiatów, upominków przez nauczycieli , delegację Rady Rodziców i dzieci głos zabrał pan Andrzej Puławski Wójt Gminy Murów, który również podkreślił zasługi pani Zofii Golec i podziękował jej za wieloletnią  współpracę.

Tekst: Wiesława Nieckarz

 

 

DSC02064.jpeg DSCN0848 [640x480].jpeg DSCN0977.jpeg IMG_3417 [640x480].jpeg IMG_3779 [640x480].jpeg kl5 (1).jpeg P6241527.jpeg PC213026.jpeg Przedszkole w Starych Budkowicach (6).jpeg